Ballina Etiketimet Libra falas

Etiketim: libra falas

Buxheti 2019, libra falas për nxënësit deri në klasën e pestë

TIRANË, 21 nëntor /ATSH/ Brenda këtij mandati të qeverisë, librat do të shpërndahen falas për nxënësit deri në klasën e nëntë. Kryeministri Rama dha...

Libra falas për komunitetin rom dhe egjiptian

TIRANE, 14 shtator /ATSH/ -Libra falas për nxënësit e fillores, por edhe për nxënësit e komunitetit rom në shkollën 9-vjecare. Ministri i Turizmit dhe Mjedisit,...

Libra falas për 5029 nxënësit e shkollave të bashkisë Vlorë

TIRANË, 11 shtator/ATSH/ - Rreth 4563 nxënës nga klasa e parë në të katërt, në bashkinë e Vlorës janë pajisur deri më sot me...

Balla: Librat falas për fëmijët, hap i madh përpara

TIRANË, 6 Shtator /ATSH/ -“Këtë vit, për herë të parë, ne mundëm që arsimi fillor, pra nga klasa e I-IV të mund të marrë...
video

Libra falas edhe për fëmijët e familjeve në nevojë

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/679041325791010/ TIRANË, 5 shtator/ATSH/ Librat falas këtë vit janë për të gjithë nxënësit e klasave nga I në IV, po edhe për nxënësit e familjeve...
video

Librat falas, Rama: Në fund të mandatit përfiton gjithë arsimi i...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/307798633385038/?t=3 TIRANË, 3 shtator/ATSH-Maela Marini/ 190 mijë fëmijë nga klasa e parë në të katërtën do të marrin librat falas këtë vit, falë reformave dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA