Ballina Etiketimet Lendim

Etiketim: lendim

FUTBOLL – Dybala jashtë fushe për disa javë

TORINO, 12 janar /ATSH-AA/ - Sulmuesi i skuadrës italiane të futbollit Juventus, Paulo Dybala, do të jetë jashtë fushe "për disa javë" për shkak...

Incidente të dhunshme mes pjesëmarrësve në protestë

TIRANË, 18 maj/ATSH/ Protesta e pasdites së sotme e thirrur nga "Aleanca për Teatrin" pati momente tensioni, kur disa qytetarë i kanë kërkuar në...

Lleshaj: E patolerueshme që policia të sulmohet nga qytetarë dhe përfaqësues...

https://www.facebook.com/punetebrendshme.gov.al/videos/273391623320101/ TIRANE, 22 nëntor/ATSH/- Zv/ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj vizitoi sot në Spitalin Ushtarak të Tiranës, punonjësit e policisë të cilët u lënduan gjatë protestës...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA