Ballina Etiketimet Leli

Etiketim: Leli

Kryebashkiaku Leli bllokon sallën për mbledhjen e Këshillit Bashkiak/ Tahiraj: Akt...

TIRANË, 15 qershor/ATSH/ Mbledhja e këshillit bashkiak të Vlorës, e parashikuar të mbahej sot, nuk u zhvillua, pasi kryebashkiaku Dritan Leli pretendon se duhet...

Kryebashkiaku i Vlorës nuk kandidon për deputet/ Rama: Dinamika të brendshme

TIRANË, 8 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se Dritan Leli ka refuzuar që të jetë pjesë e skuadrës së PS në Vlorë për...

Moti i keq/ Situata nën kontroll në Novoselë, niveli i ujit...

TIRANË, 25 janar/ATSH/ Situata pas reshjeve të shiut në fshatin Novoselë të Vlorës është nën kontroll. Kryetari i bashkisë së Vlorës, Dritan Leli, së bashku...

Doracaj në Vlorë/ Apel qytetarëve të aplikojnë për rinovimin e dokumenteve...

TIRANË, 22 janar/ATSH/ Drejtori i përgjithshëm i Gjendjes Civile, Bledar Doracaj dhe kryetari i bashkisë së Vlorës, Dritan Leli vizituan sot zyrat e reja...

Buxheti 2021/ Kryebashkiaku Leli për ATSH-në: Konsolidim i projektit të madh...

VLORË, 9 janar/ATSH-Harilla Koçi/ Investimet zënë një nga segmentet më të spikatura në buxhetin e Bashkisë Vlorë për vitin 2021, që u miratua në...

“Vlora, model transformimi”/ Kryebashkiaku Leli për ATSH-në: “Lungomare” dhe Qendra Historike...

TIRANË, 3 janar/ATSH/ Projektet e ndryshme infrastrukturore, por jo vetëm po e transformojnë qytetin bregdetar të Vlorës, nga qendra në periferi, nga vija bregdetare...

Vijojnë punimet për Lungomare 2/ Kryebashkiaku Leli: Gati sezonin e ardhshëm...

  TIRANË, 28 dhjetor/ATSH/  Në qytetin e Vlorës vijon puna me ritme të larta për ndërtimin e Lungomare 2, një nga investimet më të bukura...

Viti i ri shkollor/ Leli inspekton shkollën ‘Ali Demi’: Zbatimi i...

TIRANË, 12 shtator/ATSH/ Në shkollën 'Ali Demi' në Vlorë gjithçka është gati për fillimin e vitit të ri shkollor, sipas rrethanave të reja të...

Vlorë, identifikim dhe parandalim i radikalizimit dhe ekstremizmit të dhunshëm

TIRANË, 10 shtator/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Vlorës, Dritan Leli zhvilloi sot një takim me drejtoreshën e Qendrës së Koordinimit Kundër Ekstremizmit të Dhunshëm,...

FOTO-VIDEO/ 110 kosheret e bletëve të Vasilit në Dukat që janë...

TIRANË, 6 gusht/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Vlorës, Dritan Leli vizitoi sot Vasilin, një bletar nga Dukati i cili kujdeset për 110 koshere bletësh...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA