Ballina Etiketimet Leku

Etiketim: leku

Kursi i këmbimit /Leku forcon pozitat ndaj monedhave të huaja

TIRANË, 2 korrik /ATSH/ Në tregun e këmbimit valutor vendas, të enjten leku forcoi pozitat ndaj monedhave të huaja, krahasuar me një ditë më...

Kursi i këmbimit/ Leku vazhdon të forcohet përballë dollarit amerikan

TIRANË, 9 mars /ATSH/ Fillimjava në tregun e këmbimit valutor të vendit tonë paraqitet me tendencë të forcimit të monedhës vendase lek, në krahasim...

Kursi i këmbimit/ Leku forcon lehtë pozitat në fundjavë ndaj dy...

TIRANË, 20 shkurt /ATSH/ E premtja ka shënuar në tregun e këmbimit valutor vendas një forcim të lehtë të monedhës shqiptare. Leku ka forcuar lehtë...

Turizmi forcoi lekun në këmbim me euron dhe dollarin amerikan

TIRANË, 15 nëntor /ATSH/ Fluksi në rritje i turistëve në vendin tonë dhe sezoni i zgjatur turistik që u favorizua nga moti i mirë,...

Ndryshon pamja e kartëmonedhave shqiptare

TIRANË, 11 shtator /ATSH/- Pas më shumë se 20 vitesh, dizenjoja e kartëmonedhave në qarkullim vjen e rifreskuar dhe me elementë sigurie të përmirësuar,...

Këmbim valutor/ Leku zhvlerësohet në raport me valutat kryesore

TIRANË, 28 gusht /ATSH/- Në tregun e këmbimit valutor vendas, të mërkurën, leku u zhvlerësua ndjeshëm në raport me monedhën e përbashkët europiane euro...

Zgjerimi i portofolit të kredisë u mbështet nga huaja në lekë

TIRANË, 27 maj /ATSH/- Ekonomia në trend rritjeje ka forcuar pozitat e lekut në raport me valutat, madje Leku ka përmbysur edhe raportin me...

Kursi i këmbimit, leku trend të lehtë forcimi në tre vitet...

TIRANË, 23 prill /ATSH/ - Në tregun e këmbimit valutor, Leku ka ndjekur një trend të lehtë forcimi në tre vitet e fundit, i...

Këmbim valutor, euro dhe dollari zhvlerësohen në këmbim me lekun

TIRANË, 1 prill /ATSH/ - Në tregun e këmbimit valutor vendas, këtë fillim jave valutat kryesore euro dhe dollari amerikan u zhvlerësuan përkatësisht me...

Këmbim valutor/ Euro e qëndrueshme në këmbim me lekun

TIRANË, 19 shkurt /ATSH/ - Në tregun e këmbimit valutor vendas, të martën monedha e përbashkët europiane euro, ruajti qëndrueshmëri në këmbim me lekun,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA