Ballina Etiketimet Lejedalje

Etiketim: lejedalje

Nga sot lejedaljet për arsye shëndetësore përmes e-Albania, qytetari duhet të...

TIRANË, 20 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama informoi sot qytetarët se nga sot në "e-Albania" do të lëshohen edhe lejedaljet për arsye shëndetësore, ndërsa paralajmëroi...

Lejedalje në e-Albania/ Çfarë duhet të dinë qytetarët për aplikim të...

TIRANË, 1 prill/ATSH/ Përmes portalit e-Albania u është dhënë sot përgjigje pyetjeve më të shpeshta nga qytetarët për lejet që nevojiten për të dalë...

VIDEO/ Aplikacioni për lejedaljen e vetëm një personi funksional, nga nesër...

TIRANË, 31 mars/ATSH/ Prej dy ditësh asnjë këmbësor nuk lejohet të dalë për pazar pa lejedaljen që duhet të marrë përmes portalit e-Albania. Kryeministri Edi...

COVID-19/ Karcanaj: Si aplikohet për të marrë lejen e daljes nga...

TIRANË, 27 mars/ATSH/ “Përdor teknologjinë, ruaj veten dhe të tjerët”. Ky është mesazhi që ka dhënë sot drejtoresha e Agjencisë Kombëtare të Shoqërisë së...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA