Ballina Etiketimet Lehtesuese

Etiketim: lehtesuese

COVID-19 – Polonia lehtëson kufizimet për sezonin e verës

VARSHAVË, 11 qershor /ATSH-PAP-DPA/ - Nga 13 dhe 26 qershor, lirimi i mëtejshëm i kufizimeve anti-Covid-19 do të hyjë në fuqi në Poloni, me...

Plani i masave lehtësuese nga 11 maji, bizneset dhe aktivitetet që...

TIRANË, 9 maj/ATSH/-Pas kësaj fundjave, qeveria ka vendosur të lehtësojë akoma më shumë masat nga 11 maji deri në 1 qershor ku mes të...

BRUKSEL – Belgjika rihap bizneset jothelbësore më 11 maj

BRUKSEL, 6 maj /ATSH-AFP/ - Kufizimi i vendosur në Belgjikë që nga mesi i marsit për shkak të koronavirusit të ri do të vazhdojë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA