Ballina Etiketimet Lech

Etiketim: lech

POLONI – Walesa: Pushteti aktual po shkatërron shtetin

VARSHAVË, 9 nëntor /ATSH-DPA/ - Në Poloninë e sotme po çmontohet sundimi i ligjit, po shkelet kushtetuta dhe po diskreditohet parlamentarizmi, deklaroi ish-presidenti polak Lech...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA