Ballina Etiketimet Largim

Etiketim: largim

FUTBOLL – Buffon largohet nga “Juventusi”

ROMË, 17 maj /ATSH-AFP/ - Portieri historik i "Juventusit", Gianluigi Buffon njoftoi sot se do të linte klubin e Torinos pas 17 sezonesh, në...

SPORT – Ibrahimoviç largohet përfundimisht nga Manchester United

ANKARA, 24 mars /ATSH-AA/ - Futbollisti suedez, Zllatan Ibrahimoviç ndërpreu përfundimisht kontratën me Manchester United dhe shprehu falënderimet për mbështetësit e tij. Futbollisti 36-vjeçar u...

SHBA – Trump: Tillerson largohet nga detyra e sekretarit të Shtetit

UASHINGTON, 13 mars /ATSH-DPA/ - Sekretari i Departamentit amerikan të Shtetit, Rex Tillerson u largua nga posti dhe do të zëvendësohet nga shefi i...

SPORT – Sneijder i jep fund karrierës me kombëtaren holandeze

ZEIST, 5 mars /ATSH-AA/ - Futbollisti i njohur holandez, Wesley Sneijder, i dha fund karrierës me kombëtaren. Në njoftimin e Federatës Mbretërore të Futbollit të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA