Ballina Etiketimet Laguna e Nartës

Etiketim: Laguna e Nartës

video

Flamingot lozonjarë, spektakël natyror në Zvërnec

TIRANË, 17 janar /ATSH/ - Turizmi i vëzhgimit të shpendëve ujore, që në instiktin e tyre kanë të qëndruarit në grup, po kthehet në...

FOTO/ Shpendët shtegtarë në habitat të sigurtë falë vëzhgimit dhe unazimit

TIRANË,10 tetor /ATSH/ - Në Lagunën e Nartës, të Orikumit dhe gadishullit të Orikumit ka nisur vëzhgimi, numërimi dhe unazimi i shpendëve shtegtarë. Shoqata Ornitologjike...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA