Ballina Etiketimet Laç

Etiketim: Laç

“Laçi është një histori e re ndërtimi nga themelet”/ Braçe: Është...

TIRANË, 23 shkurt /ATSH – I. Vata/- “Laçi është një histori e re ndërtimi nga themelet”, deklaroi sot zëvendëskryeministri Erion Braçe, ndërsa theksoi se...

522 apartamente në kantierin e Laçit, ambasadori turk: Pritet përfundimi brenda...

TIRANË, 17 shkurt /ATSH/ Në qytetin e Laçit po vazhdojnë punimet e projektit të financuar nga Turqia për ndërtimin e banesave për familjet e...

Spitali i ri i Laçit/ Rama: Punë me 3 turne për...

TIRANË, 16 shkurt/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Laç, në kantierin e spitalit të ri që do të hapë dyert brenda 4 muajsh. I...

Nis puna për ndërtimin e spitalit të ri të Laçit/ Standarde...

TIRANË, 10 shkurt/ATSH/ Banorët e Laçit do të kenë një spital të ri me të gjitha kushtet dhe standardet, pas shembjes së spitalit të...

Rama në kantierin e rindërtimit në Laç ku po punohet me...

TIRANË, 9 shkurt/ATSH/ Kryeministri Edi Rama inspektoi sot në mbrëmje punimet që po kryhen në kuadër të rindërtimit në qytetin e Laçit, pas tërmetit...

Rama publikon pamje nga kantieri i rindërtimit në Laç: Po kryhet...

TIRANË, 26 janar/ATSH/- Laçi është një qytet i gjithi në kantier që pas tërmetit katasatrofik të 26 nëntorit të 2019-ës. 10 kompani shqiptare e kompania...

Shkolla 9-vjeçare “Dan Bajrami” në Laç, rrënuar nga tërmeti pas dekadash...

TIRANË, 16 janar/ATSH/ Shkolla nëntëvjeçare “Dan Bajrami", në njësinë administrative, në Gjorem të Laçit, e cila u rrënua nga tërmeti pas dekadash vjetërsimi është...

Veshje me shtresë kapot e meremetim të 140 pallateve/ Laçi në...

  TIRANË, 16 janar/ATSH/ Laçi në përfundim të Programit të Rindërtimit do të jetë një qyteti i ri komplet, pasi përveç dy lagjeve që po...

Laçi, kantier infrastrukture/ Investime në shkolla, kopshte e spital përveç blloqeve...

TIRANË, 16 janar/ATSH/ Investimet që po kryhen në Laç, e kanë kthyer atë në një kantier të infrastrukturës, ku përveç blloqeve të reja të...

Rindërtimi/ Ritëm i lartë punimesh në kantierin e rilindjes së Laçit

TIRANË, 28 dhjetor/ATSH/ Puna për rindërtimin e banesave dhe pallateve të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit 2019 po vijon me ritme të shpejta...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA