Ballina Etiketimet Kuvendi

Etiketim: Kuvendi

Komisionet e Kuvendit diskutojnë të martën pr.ligje të rëndësishme ekonomike

TIRANE, 9 Prill /ATSH/- Komisionet e përhershme të Kuvendit diskutojnë të martën disa projektligje të rëndësishme ekonomike. Sipas axhendës të publikuar sot në faqen zyrtare...

Kuvendi miratoi tre projektligje, dy marrëveshje dhe tre projektvendime

TIRANË, 5 Prill /ATSH- I. Vata/ - Në drejtimin e Kryetarit  Gramoz Ruçi, Kuvendi u mblodh sot dhe miratoi tre projektligje, dy marrëveshje dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA