Ballina Etiketimet Kuvendi Seance

Etiketim: Kuvendi Seance

Ndikimi i pandemisë në çështjet e Barazisë Gjinore/ Kuvendi, seancë dëgjimore

TIRANË, 2 dhjetor /ATSH – I. Vata/ Kuvendi do të organizojë seancë dëgjimore me temë “Ndikimi i Pandemisë COVID-19 në Çështjet e Barazisë Gjinore”. Kryetari...

Kuvendi, interpelancë me ministren për Infrastrukturën dhe Energjinë

TIRANË, 24 shtator /ATSH - I. Vata/ Kuvendi i Shqipërisë mblidhet sot në seancë plenare ku do shqyrtohen 5 dekretet e Presidentit për shtetësinë,...

Nga raporti vjetor i BSH-së te dy dekretet e Presidentit, axhenda...

TIRANË, 1 korrik /ATSH - I. Vata/ Kuvendi i Shqipërisë mblidhet sot në seancë plenare për të shqyrtuar një sërë projekt vendimesh si dhe...

Kuvendi mblidhet sot në seancë plenare

TIRANË, 28 maj /ATSH - I. Vata/ Kuvendi i Shqipërisë do të mblidhet sot në seancë plenare ku do të ketë një interpelancë me...

Kuvendi në seancë plenare, shqyrtohen ndryshimet në ligjin për produktet e...

TIRANË, 17 shkurt /ATSH - I. Vata/- Kuvendi do të mblidhet sot në seancë plenare për të diskutuar për shqyrtimin e disa projektligjeve të...

Kuvendi hap sot sesionin e gjashtë të Legjislaturës së nëntë

TIRANË, 20 janar /ATSH - I. Vata- Kuvendi nis sot seancën plenare me hapjen e sesionit të 6-të legjislaturës së 9-të pas një pushimi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA