Ballina Etiketimet Kushtetuta

Etiketim: kushtetuta

Hajdari: Meta e di mirë që ka shkelur Kushtetutën, ka kaluar...

TIRANË, 12 qershor /ATSH/ - Deputetja Rudina Hajdari ka theksur sot se Presidenti Meta e di që e ka shkelur Kushtetutën dhe që i...

Meta: Kushtetuta do të mbrohet deri në fund me qetësi dhe...

TIRANË, 10 Qershor /ATSH/ -“Kushtetuta do të mbrohet deri në fund me qetësi dhe shqiptari”, deklaroi sot presidenti i Republikës, Ilir Meta. Presidenti Meta zhvilloi...

Braçe: Pushtet pa zgjedhje nuk ka më! Ka vdekur qysh në...

TIRANË, 10 Qershor /ATSH/ - Zv/kryeministri Erion Braçe deklaroi sot se shfuqizimi i dekretit të datës së zgjedhjeve më 30 qershor nga presidenti Ilir...

Meta: E para është Kushtetuta dhe sundimi i ligjit

TIRANË, 14 janar /ATSH/ - Presidenti i Republikës, Ilir Meta është shprehur sot se për të e para është Kushtetuta dhe sundimi i ligjit. Presidenti...

HUNGARI – Dënim me burg kush ndihmon migrantët e paligjshëm

BUDAPEST, 30 maj /ATSH-ANSA/ - Të ndihmosh migrantët e jashtëligjshëm përbën krim, sipas një projektligji të ri, të paraqitur nga qeveria hungareze në parlament. Debati...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA