Ballina Etiketimet Kushi

Etiketim: kushi

Videomesazhi i fëmijëve për 8 Marsin/ Kushi: Nxënësit edukohen me frymën...

TIRANË, 8 mars/ATSH/ Fëmijë nga shkolla të ndryshme në vend nëpërmjet një videomesazhi për Ditën Ndërkombëtare të Gruas janë bashkuar për të përcjellë mesazhe...

8 Marsi/ Kushi bën gjestin e veçantë, dhuron lule për gratë...

TIRANË, 8 mars/ATSH/ Në kuadër të 8 Marsit, Ditës Ndërkombëtare të Grave, ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Evis Kushi ka zgjedhur të surprizojë...

Nga Luljeta Bozo, te Linda Rama, ministrja Kushi dhe Marjana Kondi/...

TIRANË, 8 mars/ATSH/ Në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Grave, janë bërë bashkë shumë nga emrat më të rëndësishëm nga arti, politika dhe kultura...

7 Marsi/Kushi: Të gjitha profesionet janë të nderuara, por profesioni i...

TIRANË, 7 mars/ATSH/ Në Ditën e Mësuesit, 7 Mars, ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi zhvilloi një takim të kombinuar, online dhe...

“Çdo mësues është një hero”/Urimi i veçantë nga nxënësit, Kushi: Çdo...

TIRANË, 7 mars/ATSH/- Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi ka zgjedhur të urojë Ditën e Mësuesit nëpërmjet një videoje të veçantë, ku...

Shkodër/ Mësuese Lindita Bushati, 36 vite përkushtim në gjimnazin “28 Nëntori”

TIRANË, 6 mars/ATSH/ Dr.Lindita Bushati ka 36 vite përvojë pune në arsim si mësuese biologjie dhe aktualisht jep mësim në gjimnazin historik "28 Nëntori"...

“Muaji i Mësuesisë”/ Kushi merr pjesë në konferencën e Universitetit të...

TIRANË, 5 mars /ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë,  Evis Kushi mori pjesë në konferencën “Mësuesi dhe Mësimdhënia Online”, organizuar nga Fakulteti i...

Kampionati Kombëtar i Debatit/ Kushi: Mundësi për të rinjtë për të...

TIRANË, 4 mars/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi mori pjesë sot në prezantimin e projektit “Re-Debate 5.1” - Kampionati Kombëtar i...

Prezantohet në Elbasan rrjeti i mësuesve për edukimin me qytetari demokratike/...

Këshilli i Europës prezanton rrjetin e mësuesve në kuadër të projektit për “Forcimin e Edukimit për Qytetari Demokratike” TIRANË, 3 mars/ATSH/ Ditën e sotme, në...

COVID-19/ Kushi: Përpjekje që procesi mësimor të mos ndalet në asnjë...

TIRANË, 2 mars/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi mori pjesë sot në takimin e zhvilluar me Këshillin Kombëtar të Arsimit Parauniversitar,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA