Ballina Etiketimet Kushi Pakti

Etiketim: Kushi Pakti

Portali “Mësues për Shqipërinë” model për rajonin”/Pakti për Universitetin prioritet i padiskutueshëm

TIRANË, 24 nëntor /ATSH – I. Vata/- Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi deklaroi sot se një nga arritjet më të mëdha...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA