Ballina Etiketimet Kuptimi

Etiketim: kuptimi

Lulet, protagonistet kryesore dhe “buzëqeshja” e Shën Valentinit

TIRANË, 14 shkurt /ATSH/ - Marilyn Monroe këndonte që diamantët janë miqtë më të mirë të femrave, por jo të gjitha mund t’i kemi....

Pse kinezët shënojnë vitin e ri hënor?

TIRANË, 7 shkurt /ATSH/ - Viti i ri kinez ka nisur një ditë më parë me celebrime e festa për Vitin e Derrit, në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA