Ballina Etiketimet Kulla e Sahatit

Etiketim: Kulla e Sahatit

Kulla e Sahatit në Krujë, në restaurim për ta shpëtuar nga...

TIRANË, 24 shtator/ATSH/ Kulla e Sahatit, në kalanë e Krujës, e dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit 2019, së shpejti do të kthehet në...

Veliaj i dhuron “Kullën e Sahatit” Ambasadorit të ri të Japonisë:...

TIRANË, 4 shkurt /ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj priti në takim ambasadorin e ri të Japonisë në Tiranë, SH.T.Z Takada Mitsuyuki,...

Gjirokastër, Kulla e Sahatit tashmë me pamje të rijetëzuar

TIRANË,9 nëntor /ATSH/ - Përfundon restaurimi dhe ndriçimi i Kullës së Sahatit, në Kalanë e Gjirokastrës. Projekti i restaurimit u hartua nga specialistët e...

Kavajë, Kulla 200-vjeçare e Sahatit kthim në identitet

TIRANË,1 nëntor /ATSH/ - Kulla e Sahatit në Kavajë e cila është një nga monumentet kulturorë më të vjetër me moshë rreth 200 vjet, tashmë...

Përfundon restaurimi dhe ndriçimi i Kullës së Sahatit, në Kalanë e...

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/2460584183959659/ TIRANË, 11 shtator /ATSH/ - Përfundon restaurimi dhe ndriçimi i Kullës së Sahatit, në Kalanë e Gjirokastrës. Projekti i restaurimit u hartua nga specialistët e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA