Ballina Etiketimet Kukesi

Etiketim: Kukesi

Statistikat/ FSHF publikon skuadrat dhe lojtarët me më shumë driblime në...

TIRANË, 13 janar /ATSH/ Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar sot statistikat e lojtarëve dhe skuadrave që kryejnë më shumë driblime në Kategorinë Superiore. "Nga...

Superliga/ “Vllaznia” mban kryesimin, rekord barazimesh për “Teutën”

TIRANË, 14 dhjetor/ATSH-A. Fortuzi/  "Vllaznia" ka mundur "Partizanin" dhe vijon të jetë në kryet të klasifikimit pas javë së tetë të superligës shqiptare të...

Europa League/ Teuta, Laçi dhe Kukësi përballen sot me rivalët në...

TIRANË, 17 shtator /ATSH/Tre skuadrat shqiptare pjesëmarrëse në Europa League, Teuta, Laçi dhe Kukësi do të kenë sot testin e  radhës në Europë. Të tre...

Video/ “Kukësi” siguron portën, nënshkruan Angelo Tafas

TIRANË, 4 gusht/ATSH/ Skuadra e "Kukësit" ka prezantuar përmes një videoje blerjen më të re, Angelo Tafas, portierin e talentuar i cili vjen nga...

VIDEO/ Vijojnë punimet për stadiumin e ri të Kukësit sipas parametrave...

TIRANË, 28 qershor /ATSH/ Punimet për stadiumin e ri të Kukësit nuk janë ndërprerë edhe pse kanë ndodhur situata të vështira, siç ishte tërmeti...

Superliga, “Kukësi” zgjedh “Air Albania” për supersfidën ndaj “Tiranës”

TIRANË, 18 shkurt/ATSH-A. Fortuzi/-"Kukësi" ka zgjedhur "Air Albania Stadium" për supersfidën e javës së 23-të të superligës ndaj "Tiranës". Kryesuesit e Superligës kanë vendosur të...

Superliga/ “Kukësi” nuk përfiton nga barazimi i “Tiranës”, “Partizani” triumfon në...

TIRANË, 17 shkurt/ATSH-A. Fortuzi/-  "Kukësi" kryesues nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 ndaj "Bylisit" në Ballsh duke mos përfituar nga barazimi...

“Kukësi” rikthehet në krye, fiton 3-1 përballë “Laçit”

TIRANË, 8 shkurt/ATSH-A. Fortuzi/- "Kukësi" ka fituar me rezultatin 3-1 në "Elbasan Arena" përballë "Laçit", në ndeshjen e vlefshme për javën e 21 të...

Spektakël në “Elbasan Arena”, Partizani mposht 4-2 Kukësin dhe fiton Superkupën

TIRANË, 19 Gusht /ATSH/ -Partizani ka arritur të fitojë Superkupën e Shqipërisë duke mposhtur me rezultatin 4-2 Kukësin. Ndeshja e zhvilluar në “Elbasan Arena” dhuroi...

FUTBOLL- “Kukësi” shkarkon trajnerin Ernest Gjoka pas eliminimit nga Europa League

TIRANË, 19 korrik /ATSH/ "Kukësi" ka shkarkuar trajnerin Ernest Gjoka pas eliminimit të mbrëmshëm në Europa League ndaj hungarezëve të Debrecenit. Lajmin e bën të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA