Ballina Etiketimet Ksamil

Etiketim: Ksamil

Aksioni “Bregdeti ynë”, nis prishja e objekteve pa leje në Ksamil

TIRANË 13 tetor /ATSH-I.Vata/ Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) ka vijuar sot prishjen e objekteve pa leje në Ksamil. “Aksioni “Bregdeti ynë. Sot...

Aksioni “Bregdeti Ynë”, vijon prishja e objekteve pa leje në Ksamil

TIRANË 30 shtator /ATSH-I.Vata/ Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) ka vijuar sot prishjen e objekteve pa leje në Ksamil. Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes...

Manastirliu në Ksamil: Mbi 20 mijë shërbime për pushuesit, fokusi ynë...

TIRANË, 7 Gusht/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu inspektoi sot qendrën verore në Ksamil, një nga 29 qendrat shëndetësore verore të...

Situata e zjarreve, zv.ministrja e Mbrojtjes: Para përgjegjësisë penale ata që...

TIRANË, 31 korrik/ATSH/- Efektivët e Forcave të Armatosura dhe të gjithë strukturat e Ministrisë së Mbrojtjes janë angazhuar këto ditë përkrah pushtetit vendor për...

Zjarri në afërsi të Ksamilit, Denaj: U shpëtuan nga flakët parcela...

TIRANË, 31 korrik/ATSH/- Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj ka shprehur mirënjohje ndaj njësive të zjarrëfikësve të qarkut Saranda pasi arritën të shuanin...

Zjarri në Ksamil, policia arreston një 25-vjeçar

TIRANË, 31 korrik/ATSH/- Një 25-vjeçar është arrestuar nga policia pasi dyshohet se i ka vënë zjarrin një sipërfaqe toke në Ksamil. Flakët dolën jashtë kontrollit...

Sarandë/ Kryente ndërtime pa leje, arrestohet pronari i objektit në Ksamil

TIRANË, 11 korrik /ATSH/ Një pronar objekti u arrestua nga Policia e Sarandës, pasi po kryente ndërtim pa leje. Në zbatim të detyrave të përcaktuara...

Operacioni “Bregdeti ynë”/ IKMT vijon me pastrimin e inerteve në Ksamil

TIRANË, 21 qershor /ATSH/ Operacioni “Bregdeti ynë” vijon me prishjen e ndërtimeve pa leje në vijën bregdetare të vendit. Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit,...

“Bregdeti ynë”, deri tani 10 objekte të prishura në Velipojë dhe...

- Nis pastrimi i inerteve të objekteve - TIRANË, 11 qershor/ATSH/  Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit prej ditës së hënë ka nisur operacionin për...

Ksamil/ Aksioni “Bregdeti ynë”, deri tani janë prishur 15 ndërtime pa...

TIRANË, 9 qershor/ATSH/ Në kuadër të aksionit  “Bregdeti ynë” të nisur dy ditë më parë në Ksamil vijon prishja e ndërtimeve pa leje, që...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA