Ballina Etiketimet Kozmetikë

Etiketim: kozmetikë

FOKUS – BM ndalon reklamat për shërbimet dhe produktet kozmetike për...

LONDËR, 25 nëntor /ATSH-DPA/ - Reklamat për produktet apo shërbimet kozmetike, të krijuara për të ndryshuar pamjen fizike të një personi nën moshën 18...

Etiketa e kozmetikave nuk tregon gjithmonë alergjitë prej përdorimit

BRUKSEL, 21 dhjetor /ATSH-ANSA/ - Disa produkte kozmetike të shitura në Europë ende përmbajnë nivele të tepërta aromash që gjenerojnë alergji, sipas një studimi...

Naomi Campbell imazhi i një kompanie kozmetike

TIRANË, 22 dhjetor /ATSH/ - Pas pothuasje 5 dekadash jetë, ishte koha që Naomi Campbell të bëhej pjesë e reklame kozmetike. Supermodelja legjendare ka pushtuar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA