Ballina Etiketimet Koronavurisu

Etiketim: koronavurisu

Elbasan/Bashkia dezinfekton shkollat, kopshtet dhe çerdhet

TIRANË, 10 mars/ATSH/ Në vijim të masave të marra për parandalimin e përhapjes së koronavirusit, bashkia Elbasan ka nisur dezinfektimin e të gjitha shkollave,...

VIDEO- Mbledhja e tretë e Taskforcës për koronavirusin/ Forcimi i masave,...

TIRANË, 7 shkurt /ATSH/ Pas shpalljes së emergjencës globale nga Organizata Botërore e Shëndetësisë për koronavirusin, Ministria e Shëndetësisë mblodhi për herë të tretë,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA