Ballina Etiketimet Korçe

Etiketim: Korçe

Vaksinimi masiv antikovid vijon edhe në Korçë/ Manastirliu: 150 mijë të...

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Në qytetin e Korçës vijon vaksinimi masiv, ashtu si në të gjithë vendin në qendrat e qyteteve e gjithashtu në qendrat...

Korça, destinacion që transformohet çdo ditë/ Këtë dekadë Shqipëria kampione e...

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama theksoi sot se “para disa vitesh Korça ishte një vend ku të gjithë donin të iknin, ku rrënimi...

“Mandati i dytë, luftë me dy fronte”/ Jemi një prej dy...

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot nga Bilishti i Korçës se "çdo jetë e çdo shqiptari dhe shqiptareje është një vlerë e...

Masat antikovid/ Shtyhet afati i bllokimit të pikës së kalimit kufitar...

TIRANË, 6 prill /ATSH/ Shtyhet afati i bllokimit të Pikës së Kalimit Kufitar Kapshticë deri në datën 19 prill. Drejtoria Vendore e Kufirit dhe Migracionit...

Bulevardi i Korçës, çdo ditë rilindin shtëpi të vjetra dhe lindin...

TIRANË, 5 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte pasditen e sotme në bulevardin e Korçës ku çdo ditë rilindin shtëpi të vjetra dhe lindin biznese...

“Në 25 prill është përballë problemi dhe zgjidhja”/ Peleshi: Mandati i...

TIRANË, 5 prill/ATSH-Maela Marini/ "Në 25 prill nuk është një zgjedhje vetëm mes dy alternativave politike, por është një zgjedhje mes problemit dhe zgjidhjes",...

PS, e vetmja zgjidhje dhe zgjedhje për ta bërë Shqipërinë të...

TIRANË, 5 prill /ATSH/ “PS është e vetmja zgjidhje dhe zgjedhje për t'i shkuar deri në fund përpjekjes për një vizion për një Shqipëri...

Saliu dhe Iliri, dy figurat kyçe në luftën kundër Reformës në...

TIRANË, 5 prill /ATSH/ "Fjala e fundit, që është kryefjala në fakt, është drejtësia. Unë e di shumë mirë që të gjithë janë shumë...

Rilindja Urbane nuk është fasadë, por program zhvillimi ekonomik që vazhdon

TIRANË, 5 prill/ATSH-Maela Marini/ "Rilindja Urbane nuk është një fasadë, një program pastrimi, ngjyrosjeje dhe zbukurimi, por është një program ekonomik që bëhet bazë...

Korça sot destinacioni më i madh turistik në Shqipëri/ Kandidatja Zaka:...

TIRANË, 5 prill /ATSH/ "Nëse ne kthehemi pas në kohë në një të shkuar jo shumë të largët Korça që ishte dje nuk është...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA