Ballina Etiketimet Koraqi

Etiketim: Koraqi

COVID-19/ Koraqi: Kemi stabilitet, virulenca e virusit e pandryshuar

TIRANË, 22 janar/ATSH/ Shefi i Laboratorit të Mikrobiologjisë në QSUT, Andi Koraqi, theksoi sot se “situata nga COVID-19 duket e stabilizuar, për faktin se...

Koraqi: E vetmja armë që kemi për të luftuar COVID-19 janë...

TIRANË, 9 nëntor/ATSH/ Shefi i shërbimit të mikrobiologjisë në Qendrën Spitalore Universitare "Nënë Tereza" në Tiranë, Andi Koraqi deklaroi sot se vendi nuk duhet...

COVID-19/ Koraqi: Rritja e infektimeve e pritshme edhe nga sezoni, mund...

TIRANË, 6 nëntor/ATSH/ “Rritja e infektimeve me COVID-19 është e pritshme, për faktin që sezoni i vjeshtës dhe i dimrit shoqërohen dhe me rritje...

Koraqi: Distancimi fizik me rëndësi për mbrojtjen nga COVID-19

TIRANË, 28 maj /ATSH/-Shefi i shërbimit të mikrobiologjisë në QSUT, Andi Koraqi, bëri apel për ndërgjegjësimin e qytetarëve në respektimin e masave kundër Covid-19. Gjatë...

Mjeku Koraqi: Stina e ngrohtë ul transmetueshmërinë e virusit, por jo...

TIRANË, 12 maj/ATSH/ Një nga anëtarët e Komitetit Teknik të Ekspertëve, Andi Koraqi në një nga mediet e vendit deklaroi se stina e ngrohtë...

Koraqi: Testi i serologjisë fillimisht për personelin mjekësor, më pas tek...

TIRANË, 20 prill/ATSH/ Shefi i laboratorit të Mikrobiologjisë në Qendrën Spitalore Universitare, Andi Koraqi deklaroi sot se testi i serologjisë tregon se sa është...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA