Ballina Etiketimet Kopësht

Etiketim: kopësht

Vogëlushët në Kodër-Kamzë së shpejti me kopsht të ri

TIRANË, 10 prill/ATSH/ - Fëmijët e moshës 3-6 vjeç në Kodër-Kamzë do të kenë së shpejti një kopsht të ri dhe modern. Bashkia e Tiranës...

Bashkia e Tiranës i përgjigjet komunitetit, fillon ndërtimin e Kopshtit nr.58...

TIRANË, 7 prill/ATSH/ - Krahas shkollës së re në Kodër-Kamëz, bashkia e Tiranës ka hapur këto ditë themelet për ndërtimin e Kopshtit nr.58, një...

Elbasan/ Kënd sportiv në kopshtin nr. 9

TIRANË, 6 mars/ATSH/ Në kopshtin nr.9 në Elbasan u ndërtua një kënd i ri sportiv konform të gjitha standardeve, falë bashkëpunimit të “Fondacionit Lorik...

Lezhë/ Mbi 18 milionë lekë për rikonstruksionin e kopshtit

TIRANË, 22 janar/ATSH/ Bashkia e Lezhës ka filluar punën për rikonstruksionin e plotë të kopshtit “Gurra”, duke siguruar kushte më të mira për fëmijët. Zbatimi...

Harta e Shqipërisë me materiale të riciklueshme nga fëmijët e kopshteve

TIRANË, 6 janar/ATSH/ Harta e Shqipërisë me materiale të riciklueshme është projekti i radhës i disa fëmijëve 5-vjeçarë në një kopësht të Tiranës. E konceptuar...

Berat, fëmijët e kopshtit “Donika Kastrioti” me ambiente të reja

TIRANË, 5 dhjetor/ATSH/- Fëmijët e kopshtit "Donika Kastrioti" në Berat kanë tashmë ambiente të reja. Rikonstruksioni i këtij kopshti u financua nga Ambasada gjermane në...

Kopshtet e mbipopulluara në Tiranë, zgjidhet shqetësimi i një nëne me...

TIRANË, 7 nëntor /ATSH/ Kryeministri Rama në takimin javor me qytetarët që i drejtohen platformës së bashkëqeverisjes dhe gjejnë zgjidhje, solli rastin e një...

Fier, investime për garantimin e kushteve në kopshte

TIRANË, 24 gusht/ATSH/ Fëmijët e kopshtit në Shën Pjetër të Fierit do të kenë kushte më të mira falë investimeve të fundit të Bashkisë...

Kamionët shndërrohen në kopshte të gjelbëruara lëvizëse në Japoni

TIRANË,14 qershor /ATSH/ - Një grup njerëzish në Japoni kanë dalë më një zgjidhje kreative se si të shtojnë hapësirat me gjelbërim. Një konkurs i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA