Ballina Etiketimet Konvikte

Etiketim: konvikte

Veliaj dhe Manja inspektojnë punimet në konviktet e Universitetit Bujqësor të...

TIRANË, 8 prill/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe deputeti i Partisë Socialiste Ulsi Manja inspektuan kantierin tek Universiteti Bujqësor i Tiranës...

Veliaj inspekton punimet për konviktet e Mjekësisë: Një hapësirë e zaptuar...

TIRANË, 1 prill/ATSH/ Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe deputeti i PS, Ervin Bushati, inspektuan punimet për rindërtimin e konvikteve të Fakultetit të Mjekësisë,...

Rindërtimi i konvikteve të studentëve të Mjekësisë/ Veliaj: Ata të “tramit”...

TIRANË, 12 shkurt/ATSH/ Konviktet e studentëve të Universitetit të Mjekësisë do të jenë gati për vitin e ri akademik, me kushte më të mira...

Kampus me kushte optimale për 2200 studentë/Rindërtimi i 8-të konvikteve të...

TIRANË, 27 janar/ATSH/ Zona e konvikteve të Universitetit Bujqësor të Tiranës është shndërruar në kantierin më të madh të transformimit pas dëmeve që shkaktoi...

Veliaj: Mbyllim konviktet deri më 3 prill

TIRANË, 9 mars/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj në kuadër të masave shtesë për situatën e koronavirusit në Shqipëri, tha se nga...

Foto/ Pakti për Universitetin, vijon puna në kantieret për rindërtimin e...

TIRANË, 10 tetor/ATSH/ Në kuadër të Paktit për Universitetin, qeveria ka punuar për një plan ambicioz për modernizimin e gjithë infrastrukturës universitare. Kryeministri Edi Rama...

FOTO/ Konvikti i vajzave në Vlorë, kampus universitar, Selami për ATSH-në:...

TIRANË, 10 tetor/ATSH/- Godina 4-katëshe e konviktit të vajzave të Universitetit “Ismail Qemali” Vlorë, i është nënshtruar rikonstruksionit rrënjësor për të ofruar ambiente me...

Pakti për Universitetin/ 600 milionë lekë investime për rikonstruksionin e konvikteve...

TIRANË, 7 tetor /ATSH/ - Janë rikonsturktuar pjesa më e madhe e konvikteve të studentëve në Shkodër, Tiranë, Elbasan, Vlorë, Korçë dhe Gjirokastër. Lajmin e...

Në vjeshtë nis rikonstruksioni i konvikteve jashtë Tiranës

TIRANË, 25 korrik/ATSH/-Modeli i rikonstruksionit të konvikteve të zbatuara në Tiranë do të nisë aplikimin në vjeshtë edhe në qytete të tjera, ku ka...

Kantieri më i madh i investimeve në arsim në 30 vitet...

TIRANË, 11 prill/ATSH-Maela Marini/ "Deri në fund të këtij mandati të gjitha konviktet e Shqipërisë do të jenë të ndërtuara me standarde, ndërsa me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA