Ballina Etiketimet Kontrolle

Etiketim: kontrolle

Siguria ushqimore/ 296 inspektime dhe monitorime në të gjithë vendin

TIRANË, 5 mars/ATSH/ Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, vijojnë pandërprerë inspektimet dhe monitorimet në të gjithë vendin, me qëllim garantimin e sigurisë...

Siguria ushqimore/ 348 inspektime dhe monitorime në të gjithë vendin

TIRANË, 4 mars/ATSH/ Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit vijojnë pandërprerë inspektimet dhe monitorimet në të gjithë vendin me qëllim garantimin e sigurisë...

Siguria ushqimore/ 279 inspektime dhe monitorime në të gjithë vendin

TIRANË, 2 mars/ATSH/ Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit vijojnë pandërprerë inspektimet dhe monitorimet në të gjithë vendin me qëllim garantimin e sigurisë...

Siguria ushqimore dhe protokollet antikovid/ 373 inspektime dhe 22 masa paralajmëruese

TIRANË, 22 shkurt /ATSH/ Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, vijojnë pandërprerë inspektimet dhe monitorimet në të gjithë vendin me qëllim garantimin e...

COVID-19 – Sllovakia rrit kontrollet në kufi

BRATISLAVË, 17 shkurt /ATSH-AFP/ - Sllovakia shtrëngoi sot kontrollet në kufijtë e saj duke përmendur rrezikun e përhapjes së varianteve të reja të koronavirusit...

Zbatimi i masave antiCovid/ ISHSH kryen 2980 inspektime gjatë 24 orëve...

TIRANË, 12 shkurt/ATSH/ Zbatimi i masave anti-COVID, ishte në fokus të kontrolleve të zhvilluara gjatë 24 orëve të fundit nga Inspektorati Shtetëror Shëndetësor në...

Masat anti-COVID/ 283 persona të gjobitur në 24 orët fundit,...

TIRANË, 11 shkurt/ATSH/ Policia e Shtetit në kuadër të masave antiCOVID ka gjobitur gjatë 24 orëve të fundit 283 shtetas, 85 prej të cilëve...

Siguria ushqimore dhe protokollet antiCovid/ 405 inspektime dhe 29 masa paralajmëruese

TIRANË, 9 shkurt/ATSH/ Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, vijojnë pandërprerë inspektimet dhe monitorimet në të gjithë vendin me qëllim garantimin e sigurisë...

Rritja e rasteve me COVID-19/ Policia e Shtetit dhe Task Forca...

TIRANË, 8 shkurt/ATSH/ Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, i shoqëruar nga drejtues të Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, mbrëmjen e...

Masat antiCOVID/ ISHSH intensifikon kontrollet: 1013 monitorime, 832 qytetarë të këshilluar...

TIRANË, 6 shkurt/ATSH/- Inspektorati Shtetëror Shëndetësor ka intensifikuar kontrollet dhe monitorimet në terren për mbajtjen e maskave dhe zbatimin e masave për parandalimin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA