Ballina Etiketimet Konfirmim

Etiketim: konfirmim

BM – Johnson konfirmon fundin e lockdown

LONDËR, 22 nëntor /ATSH-ANSA/ - Kryeministri britanik Boris Johnson po përgatitet të konfirmojë që bllokimi për të frenuar përhapjen e koronavirusit në të gjithë...

Vetingu/ KPA konfirmon në detyrë prokurorin Elvin Gokaj

TIRANË, 18 nëntor/ATSH/ Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka vendosur të konfirmojë në detyrë prokurorin e Apelit të Shkodrës, Elvin Gokaj. Në korrik të vitit...

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza” konfirmon 26 fluturime për të shtunën

TIRANË, 4 shtator/ATSH/ Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza” njofton se për ditën e nesërme, e shtunë, 5 shtator, janë konfirmuar 26 fluturime në destinacione të...

TIA konfirmon 27 fluturime për nesër, apel pasagjerëve për respektimin e...

TIRANË, 7 gusht /ATSH/ Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza” njofton se për ditën e nesërme, e shtunë, 8 gusht, janë konfirmuar 27 fluturime në destinacione...

TIA konfirmon 34 fluturime për nesër, apel pasagjerëve për respektimin e...

TIRANË, 4 gusht/ATSH/ Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza” njofton se për ditën e nesërme, e mërkurë, 5 gusht, janë konfirmuar 34 fluturime në destinacione të...

Tërmeti/ Komisioneri për të Drejtën e Informimit apel medieve për kujdes...

TIRANË, 26 nëntor/ATSH/ Zyra e Komisionerit për të Drejtën e Informimit dhe Mbrojtjen e të Dhënave Personale shpreh keqardhjen e saj të thellë për...

Zyrtare/ Shqipëri-Francë do të luhet në “Arenën Kombëtare”

TIRANË, 11 nëntor /ATSH/ Pas përfundimit me sukses të ndeshjes testuese të femrave ditën e djeshme, UEFA ka zyrtarizuar “Arenën Kombëtare” si stadiumin ku...

BRUKSEL – Cipras konfirmon mbështetjen për Timmermans

BRUKSEL, 29 maj /ATSH-ANA/ - Kryeministri grek, Aleksis Cipras tha se do të mbështesë për postin e presidentit të Komisionit Europian atë kandidat që...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA