Ballina Etiketimet Koncesion

Etiketim: koncesion

Aeroporti i Kukësit me koncesion, MIE publikon ofertat dhe shumën investuese

TIRANË, 22 dhjetor /ATSH/ - Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë publikon praktikën mbi procedurën konkuruese për dhënien me koncesion/ppp të Aeroportit të Kukësit. Në njoftim...

GREQI – Zgjatja e koncesionit të Aeroportit të Athinës miratohet për...

ATHINË, 14 shtator /ATSH-AFP/ - Agjencia greke e privatizimeve TAIPED miratoi sot ofertën prej më shumë se 1,3 miliardë euro për zgjatjen për një...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA