Ballina Etiketimet Koncerte

Etiketim: koncerte

Ennio Morricone, dy koncerte lamtumire në Itali

TIRANË, 8 janar /ATSH/ - Artisti i madh Ennio Morricone do mbajë koncertet e lamtumirës në Arena të Veronës dhe në Romë. Mjeshtri 90-vjeçar...

FOTO/ Ansambli Kombëtar i Këngëve dhe Valleve Popullore me dy koncerte...

TIRANË,13 nëntor /ATSH/- Ansambli Kombëtar i Këngëve dhe Valleve Popullore do të zhvillojë dy koncerte në Gjermani. Pas Gjakovës ku u mirëprit nga publiku,...

Demi Lovato anulon të gjitha koncertet

TIRANË,10 gusht /ATSH/ - Demi Lovato ka anulluar datat e mbetura nga turneu i saj “Tell Me You Love Me”, që do mbaheshin në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA