Ballina Etiketimet Koncert

Etiketim: koncert

Turneu i Beyonce dhe Jay Z, jo vetëm muzikë…

TIRANË,7 qershor /ATSH/ - Të gjitha raporteve për telashet që kanë pllakosur martesën e tyre, Beyonce dhe Jay Z ua dhanë përgjigjen me një...

Ermal Meta ndez sheshin “Skënderbej”

https://www.facebook.com/bashkia.tirane.al/videos/10156482554381926/ TIRANË, 1 qershor/ATSH/ - Qershori ka nisur me një super koncert në sheshin “Skënderbej". Këngëtari i famshëm shqiptar, Ermal Meta erdhi mbrëmjen e kësaj të...

Është “Ora e super muzikës”, Ermal Meta dhe Rita Ora ndezin...

TIRANË, 31 maj/ATSH/ - Dy netë të mrekullueshme me dy emra të skenës botërore që i bëjnë shqiptarët gjithmonë krenarë, Ermal Meta dhe Rita...

Kori Sinodal i Moskës, koncert në Berat

TIRANË, 30 prill /ATSH/ - Kori Sinodal i Moskës performoi në qytetin e Beratit, në qendrën kulturore “Margarita Tutulani”, me rastin e vizitës së...

FOTO- Ermal Meta, sukses madhështor, emocione dhe shumë të ftuar

TIRANË, 30 Prill/ATSH/.- "Deri tre vjet më parë duke shkruar në dhomën time e gjithë kjo ishte e paimagjinueshme , nuk më duket e...

SOFT NEWS – Kim shumë i prekur nga koncerti i yjeve...

PHENIAN, 2 prill /ATSH-AFP/ - Lideri koreano-verior, Kim Jong Un duartrokiti përzemërsisht yjet koreano-jugorë të muzikës K-pop (muzikë me origjinë nga Koreja e Jugut...

“Bota turke me gjithë ngjyrat e saj” mirëpritet nga artdashësit shqiptarë

TIRANË, 31 mars/ATSH/.- “Bota turke me gjithë ngjyrat e saj” titullohej koncerti i zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Tiranë me pjesëmarrjen e 70 artistëve...

“Kur dashuria kthehet në poezi”, koncerti që bashkon artistë shqiptarë e...

TIRANE, 27 Mars /ATSH/ -Koncerti  recital i titulluar “Kur dashuria kthehet në poezi” mblodhi mbrëmjen e kaluar në Teatrin “Aleksandër Moisiu”  në Durrës dhjetra...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA