Ballina Etiketimet Komunitet shqiptar

Etiketim: komunitet shqiptar

Diaspora shqiptare në Australi ndër më të integruarat

TIRANË, 4 Maj/ATSH/ - “Në Australi, kryesisht në Melburn, jeton një numër i konsiderueshëm shqiptarësh dhe gjysma e tyre flasin shqip, pasi vendi ynë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA