Ballina Etiketimet Komisioni

Etiketim: komisioni

Këlliçi: Basha të bëjë dorëzimet, afat deri më 5 janar

TIRANË 23 dhjetor /ATSH-I.Vata/ Komisioni i përkohshëm i Rithemelimit të PD-së i kërkon kryetari të PD-së Lulzim Basha të lirojë zyrën e kryetarit dhe...

Komisioni i Rithemelimit të PD-së: Basha e ka shndërruar shtëpinë e...

TIRANË 22 dhjetor /ATSH-I.Vata/ Komisioni i Rithemelimit të PD-së ka reaguar sot në lidhje me shtimin e masave të sigurisë në selinë e PD-së. Në...

Komisioni parlamentar për zgjedhjet, Alibeaj: PS rrëzoi planin e hetimit

TIRANË 24 nëntor /ATSH-I.Vata/ Kryetari i Komisionit Hetimor për Zgjedhjet, Enkelejd Alibeaj deklaroi sot se PS rrëzoi planin hetimor për zgjedhjet. Sipas Alibeaj, ka skenar...

Ligji për parandalimin e pastrimit të parave sipas standardeve të BE-së

TIRANË, 24 nëntor /ATSH/ Komisioni i Kuvendit për Ekonominë dhe Financat, diskutoi sot projektligjin "Për disa ndryshime dhe shtesa në ligjin  “Për parandalimin e...

Komisioni për impiantet e mbetjeve, Tabaku: Institucionet 5 ditë afat të...

TIRANË 23 nëntor /ATSH-I.Vata/ Komisioni Hetimor për impiantet e trajtimit të mbetjeve urbane, nën drejtimin e kryetares Jorida Tabaku, ka administruar përgjigjet e ardhura...

Miratohen ndryshimet në ligjin për parandalimin e pastrimit të parave

TIRANË 23 nëntor /ATSH-I.Vata/ Komisioni për Sigurinë Kombëtare miratoi sot ndryshimet në ligjin “Për parandalimin e pastrimit të parave dhe financimit të terrorizmit”. Të ftuar...

Komisioni i Ligjeve miraton nen për nen buxhetin 2022

TIRANË 18 nëntor /ATSH-I.Vata/ Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut miratoi projektligjin për buxhetin e vitit 2022. Nën drejtimin e...

Komisioni për Sigurinë Kombëtare miraton buxhetin 2022

TIRANË 18 nëntor /ATSH-I.Vata/ Komisioni për Sigurinë Kombëtare u mblodh sot nën drejtimin e kryetarit Nasip Naço për shqyrtimin nen për nen të projektligjit...

Komisioni hetimor për 25 prillin, Alibeaj: Kallëzim penal për institucionet pa...

TIRANË 17 nëntor /ATSH-I.Vata/ Kryetari i Komisionit Hetimor për zgjedhjet e 25 prillit, Enkelejd Alibeaj, zbardhi listën me 41 institucione të qeverisjes qendrore dhe...

Komisioni hetimor për mbetjet, PD nis 12 kërkesa drejt institucioneve

TIRANË 10 nëntor /ATSH-I.Vata/ Komisioni Hetimor për impiantet e trajtimit të mbetjeve urbane pas debateve ka gjetur dakordësinë për dërgimin e kërkesave ndaj institucioneve. Pas...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA