Ballina Etiketimet Komision Venedik

Etiketim: Komision Venedik

Pacolli emëron dy anëtarët përfaqësues të Kosovës në Komisionin e Venedikut

PRISHTINË, 6 gusht/ATSH/- Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, emëroi dy anëtarët përfaqësues të Republikës së Kosovës në Komisionin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA