Ballina Etiketimet Komedia “TAG”

Etiketim: komedia “TAG”

FOTO/ Komedia “Tag”, buzëqeshja e publikut në prag të festave

TIRANË, 14 dhjetor /ATSH/ - Komedia "Tag" nga Bashkim Hoxha dhe me regjisore Andia Xhunga është rikthyer për publikun në skenë te “arTurbina”. Vepra pas...

Komedia ”TAG” rikthehet për publikun në muajin festiv

TIRANË, 6 dhjetor /ATSH/ - Rikthehet për të gjithë ata që nuk patën mundësi ta shihnin, komedia ''TAG'' nga Bashkim Hoxha me regji të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA