Ballina Etiketimet Kombetare

Etiketim: kombetare

Shqipëria drejt “Katar 2022”, Kombëtarja pret Anglinë në 28 mars

TIRANË, 8 dhjetor /ATSH/ Ditën e djeshme u zhvillua shorti për ndarjen në grupe të 55 skuadrave përfaqësuese, ku Shqipëria u vendos në grupin...

Shorti për Botërorin “Katar 2022″/ Duka: Grup i vështirë, bëhemi gati...

Tiranë, 7 dhjetor /ATSH/ Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka reaguar pas shortit të eliminatoreve të Botërorit “Katar 2022” që njohu...

Kualifikueset e Botërorit “Katar 2022”/ Shorti vë Shqipërinë përballë Anglisë dhe...

TIRANË, 7 dhjetor /ATSH/ Shqipëria do të përballet me një grup ku bëjnë pjesë Anglia dhe Polonia për kualifikueset e Botërorit të futbollit, "Katar...

Talenti shqiptar/ Enis Çokaj, një garanci për të ardhmen e mesfushës...

TIRANË, 7 dhjetor /ATSH/ Enis Çokaj duket se e kishte ndarë mendjen që i vogël se futbolli do të ishte e ardhmja e tij. Pasi...

Urgjenca Kombëtare në gatishmëri të plotë/ Manastirliu: Mbi 6 mijë misione...

TIRANË, 4 dhjetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, tha sot se që prej fillimit të epidemisë janë kryer 6245 misione COVID...

BM – Përfundon karantina kombëtare

LONDËR, 3 dhjetor /ATSH-AA/ - Në Angli ka përfunduar karantina kombëtare, që filloi më 5 nëntor si pjesë e masave kundër koronavirusit (COVID-19). Pas karantinës...

Europiani 2022/ Kombëtarja e femrave mbyll eliminatoret në Portugali

TIRANË, 2 dhjetor /ATSH/ Kombëtarja shqiptare e femrave ka mbyllur fushatën e eliminatoreve të Kampionatit Europian 2022 me transfertën e Portugalisë. Skuadra e drejtuar nga...

Cikalleshi i dhuron fanellën e fitores Veliajt, kryebashkiaku: Me djalin më...

TIRANË, 19 nëntor /ATSH/ -Pas fitores spektakolare dje ndaj Bjellorusisë që na ngjiti në krye të grupit,  njeriu i ndeshjes Sokol Cikalleshi i ka...

FOTOGALERI/ Liga e Kombeve, Shqipëria fiton 3-2 ndaj Bjellorusisë, del e...

TIRANA, 18 nëntor /ATSH/ Kombëtarja shqiptare e futbollit fitoi 3-2 ndaj Bjellorusisë në ndeshjen që u luajt sot pasdite në stadiumin "Air Albania", e...

Edvin Murati, mesazh për Kombëtaren para ndeshjes me Bjellorusisë: Luani me...

https://youtu.be/TNoX-g3waKc TIRANË, 18 nëntor /ATSH/ -Ish-mesfushori i njohur i Kombëtares shqiptare, Edvin Murati ka vlerësuar ndeshjen e kuqezinjve ndaj Kazakistanit, teksa ka kërkuar që në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA