Ballina Etiketimet Kombetare

Etiketim: kombetare

Guri: Një Kombëtare ndryshe në Ligën e Kombeve

TIRANË, 3 Shtator /ATSH/ - Nga Ostende e gjithë vëmendja është te kombëtarja shqiptare. Sulmuesi Sindrit Guri është gati që të kontribuojë për fanellën kuqezi....

Kombëtarja, Basha: Nuk jemi më ekipi i dikurshëm

TIRANË, 3 Shtator /ATSH/ - Migjen Basha është rikthyer sërish në kombëtaren shqiptare. Mesfushori është gjithnjë gati të kontribuojë për fanellën kuqezi, ndërsa e bën...

Volejboll/ Kombëtarja e meshkujve fiton 3-1 ndaj Kroacisë (FOTO)

TIRANË, 27 Gusht /ATSH/ - Kombëtarja e Volejbollit për meshkuj fitoi mbrëmjen e së dielës 3-1 ndaj Kroacisë në “Feti Borova”, duke korrur suksesin...

Volejboll/ Kombëtarja e femrave mundet 3-0 nga Zvicra (FOTO)

TIRANË, 27 Gusht /ATSH/ -Kombëtarja e Shqipërisë në volejboll për femra u mund 3-0 (25-19, 25-22, 25-10) nga Zvicra, në ndeshjen e katërt eliminatore...

Dëmtimi me Akhmatin, Roshi rrezikon Ligën e Kombeve

TIRANË, 20 Gusht /ATSH/ -Mesfushori i Kombëtares, Odise Roshi u dëmtua në sfidën ndaj Rubin Kazanit në kampionatin rus. Fieraku u hodh në fushë...

DFB: Lëv do të mbetet trajneri i kombëtares gjermane

MOSKË, 27 qershor /ATSH-AFP/ - Trajneri gjerman, Hoakim Lëv do të mbetet në postin e tij pas Botërorit edhe në rast dështimi, konfirmoi presidenti...

Shqipëria U-21, fiton 3-2 miqësoren e parë ndaj Bjellorusisë U-21

https://youtu.be/d54YVuY3FBU TIRANË, 6 Qershor/ATSH/ -Kombëtarja shqiptare e futbollit mosha U-21 e drejtuar nga trajneri Alban Bushi ka fituar me rezultatin 3-2 në miqësoren e parë...

Humbjet ndaj Kosovës dhe Ukrainës, Panucci: Na mbaroi benzina, por do...

TIRANË, 4 Qershor/ATSH/ - Humbjet e Kombëtares Shqiptare të futbollit 0-3 ndaj Kosovës dhe 1-4 ndaj Ukrainës kanë vënë në vështirësi trajnerin italian Christian...

Kombëtarja humbet miqësoren me Ukrainën me rezultatin 1-4

TIRANË, 3 Qershor/ATSH/ -Kombëtarja shqiptare e futbollit ka humbur 1-4 ndeshjen miqësore ndaj përfaqësueses se Ukrainës,  zhvilluar të dielën në stadiumin “Stade Camille Fournier”...

Kombëtarja A e femrave miqësore me Malin e Zi dhe U-19...

TIRANË, 1 Qershor/ATSH/ -Kombëtaret A e femrave në futboll do të zhvillojë dy ndeshje miqësore ndaj Malit të Zi. Miqësoret, përfaqësuesja A do ti zhvillojë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA