Ballina Etiketimet Kombetare

Etiketim: kombetare

Nga Balaj te Kumbulla, ja urimet e lojtarëve të Kombëtares për...

https://www.youtube.com/watch?v=N05GmOCf_Zs&feature=emb_logo TIRANË, 31 dhjetor /ATSH/ -Lojtarët e Kombëtares shqiptare të futbollit kanë uruar përmes një video mesazhi të publikuar nga FSHF të gjithë shqiptarët, që...

Shqipëria U-19 njeh kundërshtarët për kualifikueset e Europianit 2022

TIRANË, 10 dhjetor /ATSH/ Në Nion të Zvicrës është hedhur, shorti për kualifikueset e Kampionatit Europian 2022 për ekipet kombëtare U-19. Federata Shqiptare e Futbollit...

Kombëtarja U-17 njeh kundërshtarët për Europianin

TIRANË, 10 dhjetor /ATSH/ Në Nion, në selinë e UEFA-s, është hedhur shorti për kualifikueset e Kampionatit Europian 2021 për kombëtaren U-17 të Shqipërisë. Kuqezinjtë...

Shorti për Botërorin “Katar 2022″/ Reja: Grup shumë i fortë, por...

TIRANË, 8 dhjetor /ATSH/ -Trajneri i Kombëtares shqiptare, Edoardo Reja e ka cilësuar si shumë të fortë grupin I për kualifikueset e Botërorit “Katar...

Shqipëria drejt “Katar 2022”, Kombëtarja pret Anglinë në 28 mars

TIRANË, 8 dhjetor /ATSH/ Ditën e djeshme u zhvillua shorti për ndarjen në grupe të 55 skuadrave përfaqësuese, ku Shqipëria u vendos në grupin...

Shorti për Botërorin “Katar 2022″/ Duka: Grup i vështirë, bëhemi gati...

Tiranë, 7 dhjetor /ATSH/ Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka reaguar pas shortit të eliminatoreve të Botërorit “Katar 2022” që njohu...

Kualifikueset e Botërorit “Katar 2022”/ Shorti vë Shqipërinë përballë Anglisë dhe...

TIRANË, 7 dhjetor /ATSH/ Shqipëria do të përballet me një grup ku bëjnë pjesë Anglia dhe Polonia për kualifikueset e Botërorit të futbollit, "Katar...

Talenti shqiptar/ Enis Çokaj, një garanci për të ardhmen e mesfushës...

TIRANË, 7 dhjetor /ATSH/ Enis Çokaj duket se e kishte ndarë mendjen që i vogël se futbolli do të ishte e ardhmja e tij. Pasi...

Urgjenca Kombëtare në gatishmëri të plotë/ Manastirliu: Mbi 6 mijë misione...

TIRANË, 4 dhjetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, tha sot se që prej fillimit të epidemisë janë kryer 6245 misione COVID...

BM – Përfundon karantina kombëtare

LONDËR, 3 dhjetor /ATSH-AA/ - Në Angli ka përfunduar karantina kombëtare, që filloi më 5 nëntor si pjesë e masave kundër koronavirusit (COVID-19). Pas karantinës...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA