Ballina Etiketimet Kolovani

Etiketim: Kolovani

“Shumë faktorë çojnë në rëndimin psikologjik”/ Mjekja Kolovani: Pacientët kanë komunikim...

TIRANË, 4 shtator/ATSH/ Mjekja e Qendrës Universitare "Nënë Tereza", Entela Kolovani, duke folur sot për mënyrën sesi trajtohen pacientët e infektuar me COVID-19 në...

“Rritje e ndjeshme e të shtruarve me COVID-19″/ Mjekja Kolovani: Zbatoni...

TIRANË, 26 qershor/ATSH/ Mjekja infeksioniste Entela Kolovani u bëri thirrje sot qytetarëve që të jenë të kujdesshëm dhe të respektojnë masat kundër COVID-19, ndërsa...

Dr Kolovani: Të mbajmë distancat me njëri-tjetrin, të përshtatemi me normalitetin...

TIRANË, 6 maj /ATSH-A. Fortuzi/ Të mbajmë distancat me njëri-tjetrin, të përshtatemi me normalitetin e ri, për të ruajtur prindërit, fëmijët dhe pacientët me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA