Ballina Etiketimet Koleksioni pranverë-verë 2019.

Etiketim: koleksioni pranverë-verë 2019.

FOTO/ Zhytyni në valët e detit “Chanel” me koleksionin pranverë – verë...

TIRANË,10 tetor /ATSH/ - Zbathur në rërë. Kështu u prezantuan Kaia Gerber dhe modelet e tjera të zgjedhura nga Karl Lagerfeld për të paraqitur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA