Ballina Etiketimet Klosi

Etiketim: Klosi

Konferenca e OKB-së për klimën në Tiranë, Klosi: Pjesëmarrja e Kosovës...

TIRANË, 5 prill /ATSH-A.ALLA/ - "Ajo që u thashë dhe zyrtarëve të Kombeve të Bashkuara është që askush nuk duhet të ëndërrojë që do...

Linja e re direkte Tiranë-Zyrih, Klosi: Shqipëria, destinacion për turistët zviceranë

TIRANË, 4 prill /ATSH-A.ALLA/ - "Krijimi i linjës së re të fluturimit Tiranë-Zyrih që ne po inagurojmë sot do bëjë të mundur që numri...
video

FOTO/ Mbyllet gropa e fundit e gëlqeres në Krujë

TIRANË, 4 prill /ATSH/ - Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi ishte sot përsëri në Krujë, ku mori pjesë në aksionin e Ministrisë...
video

72 aplikantë certifikohen për udhërrëfyes turistik

TIRANË, 3 prill /ATSH/ - Shpërndahen 72 certifikatat e para për udhërrëfyesit turistikë të licencuar. Gjatë ceremonisë së dorëzimit të tyre, ministri i Turizmit dhe...
video

FOTO/ Mbyllen 12 gurore dhe 26 furra gëlqerore në Krujë, Klosi:...

TIRANË, 2 prill /ATSH/ - Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi ka qenë prezent ditën e sotme në malin e Krujës, për të...

FOTO/ Shqipëria turistike në panairin e Ukrainës, Klosi: 18 mijë turistë...

TIRANË, 1 prill /ATSH/ - Promovimi i turizmit, të trashëgimisë dhe i vlerave kombëtare u zhvendos në Panairin Ndërkombëtar të Turizmit UITT Kiev, Ukrainë,...

Klosi: Mbi 500 mijë turistë italianë pritet që të vizitojnë Shqipërinë...

TIRANË, 29 mars/ATSH/ - “Shqipëria një botë e pashkelur” ishte tema e aktivitetit të organizuar nga kompania Adria Ferries përballë gazetarëve italianë dhe aktorëve...

Puna e Policisë, Klosi: Shqipëria, destinacion turistik i sigurt

TIRANË, 28 mars/ATSH/- Viti 2018 shënoi zero aksidente në plazhet tona si pasojë e mjeteve lundruese dhe shpejtësisë së mjeteve në det. Kështu deklaroi sot...
video

Guida profesionale për çdo destinacion turistik në Shqipëri

TIRANË, 28 mars /ATSH-A.ALLA/ - "Nga një ne kemi tashmë pesë institucione që ofrojnë trajnime për guidat turistike profesionale dhe jemi në kërkim të...
video

Gjiganti i hotelerisë “Melia Hotel” investon në Shqipëri

TIRANË, 26 mars/ATSH/ - Pas një sërë hotelesh prestigjioze me 5 yje të cilët kanë vendosur që të investojnë kapitalet e tyre në vendin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA