Ballina Etiketimet Klosi

Etiketim: Klosi

video

Mali i Munellës, atraksion turistik dhe burim jetese për banorët

TIRANË, 12 mars /ATSH/ - Në fshatin Gjegjan të Pukës, ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi zhvilloi një aktivitet me banorë dhe ekspertë...

Klosi firmos refuzimin e lejes mjedisore për TEC-in e Korçës

TIRANË, 11 mars /ATSH/ - Pas zërave se në qytetin e Korçës do të ndërtohej një termocentral (TEC), ka ardhur edhe reagimi nga ana...

Klosi: S’ka asnjë leje për ndërtim TEC-i në Korçë

TIRANË, 10 mars/ATSH/ - Pas zërave se në qytetin e Korçës do të ndërtohej një termocentral (TEC), ka ardhur edhe reagimi nga ana e...
video

FOTO/ Tur operatorët e huaj: Shqipëria, destinacion turistik i qëndrueshëm në...

TIRANË, 8 mars /ATSH/ - I pranishëm në panairin më të rëndësishëm në bote "I.T.B Berlin Fair" në Berlin, ministri i Turizmit dhe Mjedisit...
video

Shqipëria turistike në panairin e Berlinit, Klosi: Promovim i vlerave për...

TIRANË, 7 mars /ATSH/ - Shqipëria, një nga stendat pjesëmarrëse me paketën e diversifikuar turistike të saj, mes 180 shteteve në Panairin Ndërkombëtar të...

FOTO/ Shqipëria turistike, pjesë e Panarit Ndërkombëtar të Turizmit në Berlin

TIRANË, 6 mars /ATSH/ - Shqipëria turistike përherë e më shumë po promovohet në panairet ndërkombëtare si një vend me potenciale turistike dhe kulturore....
video

“Nëse unë mundem edhe t’i mund ta bësh”, apeli i turistit...

TIRANË, 5 mars/ATSH/ - Parku Kombëtar i Lurës, një nga pasuritë natyrore më të bukura të Shqipërisë, vizitohet çdo vit nga mijëra turistë të...

Klosi: Parlamenti do vazhdojë normalisht, protesta të jetë paqësore

 TIRANË, 4 mars/ATSH-A. Fortuzi/- Ministri Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi gjatë një intervistë televizive u shprehë se Kuvendi do të vijojë punën normalisht, ndërsa...
video

Pezullohet aktiviteti i 12 guroreve në Krastë-Vrion, në malin e Krujës

TIRANË, 4 mars /ATSH/ - Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi së bashku me përfaqësues së tre ministrive organizuan sot një dalje publike...
video

Krijohet Pylli Social në Maliq, synohet mbjellja e 800 mijë pemëve

TIRANË, 2 mars /ATSH/ - Në pyllin e Maliqit nisi projekti për mbjelljen e mbi 800 mijë pemëve gështenjë dhe arrë, të cilat nuk...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA