Ballina Etiketimet Klosi

Etiketim: Klosi

Hotelet luksoze, jo vetëm në gjirin e Lalzit

TIRANË, 13 qershor/ATSH/- "Hotelet me pesë yje që presin të hedhin themelet e tyre në Shqipëri, janë në kërkim të alternativave të reja dhe...

Destinacionet e reja turistike në Shqipëri që do të tërheqin mijëra...

TIRANË, 4 qershor/ATSH/ - Ndërsa mediet e huaja çdo ditë e më shumë po referojnë Shqipërinë si një vend me potencial turistik të lartë,...
video

Turizmi, Klosi: Synojmë 16% më shumë turistë se në 2017-ën

TIRANË, 4 qershor/ATSH/ - Në Shqipëri vijon të rritet numri i turistëve të huaj, ndërsa mbi 300 chartera pritet të zbresin në aeroportin e...

Klosi në Lushnje: Shqipëria do të ketë më shumë turistë se...

TIRANE, 4 qershor /ATSH/- Lushnja mund të shndërrohet në një pikë të ndërmjetme turistike, përsa i përket agroturizmit, agropërpunimit dhe ofertave alternative turistike përveç...

Riparohet në kohë rekord ura e Moravës pas ankesës së qytetarit

TIRANË, 26 Maj/ATSH/.- Ura e Moravës, në Berat u riparua ditët e fundit falë ndërhyrjes së Autoritetit Rrugor Shqiptar, pasi një qytetar iu drejtua...

Klosi: 6 kompani të reja fluturimi dhe 300 chartera që do...

TIRANË, 23 maj/ATSH/ - Së shpejti në Shqipëri do të zbarkojnë 300 chartera që do të sjellin turistë nga e gjithë bota. Kështu u shpreh...
video

1 mijë të rinj për promovimin e turizmit nëpërmjet buzëqeshjes e...

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1303524299781872/ TIRANË, 22 Maj / ATSH / - Nga kalaja e Gjirokastrës, në Ditën Ndërkombëtare të Biodiversitetit, ministri i Turizmit dhe Mjedisit u bëri apel...

Ndotja e mjedisit, penalizohen 30 subjekte ndërtuese

TIRANË, 21 Maj/ATSH/.- Për të gjitha subjektet ndërtimore, që hedhin mbetjet inerte në venddepozitime të palicensuara do të këtë masa të ashpra deri në...

Klosi në Berat: Revokim të lejeve mjedisore për guroret

TIRANE, 20 maj/ATSH/- Nga Berati ku vijon turi “Puna për Shqipërinë që duam”, ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi u kërkoi qytetarëve që...

Forca e ligjit e ashpër për mosvendosjen e impianteve të pastrimit...

TIRANË, 19 Maj/ATSH/.- Forca e ligjit do të jetë e ashpër pas datës 1 qershor për çdo subjekt që derdh ujërat e zeza në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA