Ballina Etiketimet Klosi

Etiketim: Klosi

“Smile Albania” pas sezonit turistik, në mbrojtje të mjedisit

TIRANË, 30 Gusht /ATSH/ 500 të rinj dhe të reja u angazhuan gjatë këtij sezoni për të mikpritur turistët që vizituan Shqipërinë, u shpreh...

Politikë më agresive dhe e financuar për pastrimin e mbetjeve

TIRANË, 29 gusht/ATSH-Maela Marini/ Një politikë më agresive dhe e financuar nevojitet për pastrimin e mbetjeve urbane në bashkitë bregdetare të vendit. Kështu deklaroi sot...

Siguria në plazhe, më pak jetë të humbura falë masave të...

TIRANË, 29 gusht/ATSH-Maela Marini/ Masat e marra për garantimin e sigurisë në plazhe kanë bërë që këtë vit të kemi shifra më të ulëta...

Klosi: Fluksi i madh turistik në maj, na befasoi

TIRANË, 29 gusht/ATSH-Maela Marini/ "Ne ishim të papërgatitur për një fluks kaq të madh turistik", deklaroi sot ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi,...

Sezoni turistik shtrihet edhe në shtator, strukturat në gatishmëri

TIRANË, 29 Gusht /ATSH/ -Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi i është bashkuar të rinjve të “Smile Albania” në pikën kufitare të Morinës...

Rritje historike e turizmit, vetëm në gusht hynë 1.5 milionë të...

TIRANË, 29 gusht/ATSH-Maela Marini/ Vetëm gjatë muajit gusht në Shqipëri kanë hyrë rreth 1.5 milionë turistë të huaj, ose rreth 20% më shumë krahasuar...

“Smile Albania”, aksion pastrimi në të dyja anët e kufirit në...

TIRANË, 22 gusht /ATSH/ - Të rinjtë e "Smile Albania", vazhdojnë aksionin e tyre për një Shqipëri turistike dhe ambientale. Këtë herë ata ishin...

Shtimi i turistëve aziatikë, sezonin e ardhshëm më shumë lehtësi

TIRANË, 22 gusht /ATSH/ - Artistët kinezë sollën për publikun artdashës në Durrës, një repertor me muzikë të përpunuar nga folklori kinez të interpretuar...

Bregdeti shqiptar, mundësi e shkëlqyer për shtimin e faunës së rrallë

TIRANË,15 gusht /ATSH/ - Bregdeti shqiptar nuk është vetëm një pasuri për turizmin e detit dhe të rërës, por edhe një mundësi e shkëlqyer...
video

”Smile Albania” jo vetëm buzëqeshje, por një Shqipëri e pastër dhe...

https://www.facebook.com/klosiblendi/videos/277561933044547/ TIRANË, 13 gusht /ATSH/ - "'Smile Albania' nuk është një buzëqeshje vetëm për të mirëpritur, por duhet të buzëqeshim ne si individë, të ndjehemi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA