Ballina Etiketimet Kishë e Shën Gjergjit

Etiketim: Kishë e Shën Gjergjit

FOTO/ Rrënojat e Kishës së Shën Gjergjit mes antikitetit dhe natyrës

TIRANË, 19 janar /ATSH/ - Rrënojat e Kishës së Shën Gjergjit ndodhen në bregun e djathtë të lumit Shushicë, në fshatin Brataj, Selenicë. Kisha...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA