Ballina Etiketimet Kisha e Shën Mitrit

Etiketim: Kisha e Shën Mitrit

FOTO/ Kthim në identitet i kishës së Shën Mitrit në Berat

TIRANË, 11 shkurt /ATSH/ - Specialistët e mirëmbajtjes së DRKK-Berat kanë përfunduar ndërhyrjen e mirëmbajtjes në çatinë e hajatit të kishës së Shën Mitrit, monument...

FOTO/ Berat, kthim në identitet i kishës pasbizantine së Shën Mitrit

TIRANË, 8 janar /ATSH/ - Specialistët e mirëmbajtjes së DRKK-Berat në këto ditë të para të janarit, po kryejnë ndërhyrje emergjente në çatinë e...

FOTO/ Berat, restaurim i afreskut në kishën e Shën Mitrit

TIRANË, 19 dhjetor /ATSH/ - Ikonat dhe afresket në vendin tonë tashmë po restaurohen nga specialistët për të qenë sa më të mirëmbajtura pasi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA