Ballina Etiketimet Keste

Etiketim: keste

Dërralla: Mbi 25 mijë biznese e individë përfituan nga shtyrja e...

TIRANË, 18 janar /ATSH/ Shtyrja me 3 muaj e afatit për ristrukturimin e kredive, është një tjetër masë që ndërmerr këtë fillimviti Banka Qendrore,...

BRUKSEL- BE: Fondet e Planit të Rimëkëmbjes sipas objektivave

BRUKSEL, 28 maj /ATSH-ANSA/- Fondet e Planit të Rimëkëmbjes do u arrijnë shteteve anëtare me këste dhe të lidhura me objektivat e reformës, të...

“Mirë virusi, po s’të lë as 7X7=42-shi”/Rama: Brenda ditës së sotme...

TIRANË, 17 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama siguroi sot qytetarët që kanë hasur vështirësi nëpër banka për këstet e kredive të biznesi se do ta...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA