Ballina Etiketimet Kessie

Etiketim: Kessie

Prova televizive, mesfushorët e “Milanit” rrezikojnë pezullimin

TIRANË, 15 prill /ATSH/ - Gjithçka kishte nisur si një bast në rrjetet sociale dhe më pasi si një shaka, kur mesfushorët e "Milanit",...

FUTBOLL – “Tottenham” vëzhgon dy lojtarë të “Milanit”

TIRANË, 16 shkurt ATSH/ - Do të ketë një emisar tek "Tottenham", sonte në stadiumin e "Atalantës", për të vëzhguar në veçanti dy lojtarët...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA