Ballina Etiketimet Kengetare

Etiketim: kengetare

SHBA – Britney Spears: Prioritet familja, më pas karriera profesionale

UASHINGTON, 5 janar /ATSH-AFP/ - Këngëtarja e popit, Britney Spears vendosi të anulojë koncertin që do të jepte në Las Vegas, për t’u përkujdesur...

Selena Gomez shtrohet në spital për “krizë emocionale”

TIRANË, 11 tetor/ATSH-ANSA/ - Selena Gomez ka pësuar një "krizë emocionale" dhe u pranua në një klinikë psikiatrike në Bregun Lindor. Sipas faqes së thashethemeve...

Shqiptarja Ines Neziri, çmim të parë në festivalin ndërkombëtar në Rumani

TIRANË, 3 Shtator /ATSH/ -Këngëtarja shqiptare Ines Neziri ka fituar çmimin e parë në festivalin ndërkombëtar 'Dreri i Artë' në Rumani. Ministri i Shtetit për...

MUZIKË – Mariah Carey: Vuaj nga çrregullime bipolare

NJU JORK, 12 prill /ATSH-AFP/ - Këngëtarja e famshme amerikane, Mariah Carey tha se vuante nga çrregullime bipolare dhe për këtë arsye kishte nisur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA