Ballina Etiketimet Kënd lojrash

Etiketim: kënd lojrash

Nga Cërriku në Roskovec/ Mbështetje bashkive për ndërtimin e këndeve të...

TIRANË, 26 gusht /ATSH/ GIZ mbështet bashkitë partnere për të përmirësuar hapësirat e gjelbra dhe rikrijuese për fëmijët dhe moshat e treta. Projekti i GIZ...

Gjirokastër/ Hapësirë e re argëtimi për fëmijët e lagjes “18 Shtatori”

TIRANË, 5 gusht/ATSH/ Fëmijët e lagjes "18 Shtatori" në Gjirokastër do të kenë shumë shpejt një hapësirë të re ku do të argëtohen, do...

Foto/ Pas rehabilitimit të rrugëve, hapet këndi i ri i lojërave...

TIRANË, 24 qershor/ATSH/ Pas rehabilitimit të 7 rrugëve në bllokun “Enver Preza” në Sauk, banorët e zonës kanë edhe një kënd të ri lojërash...

Foto/ Tiranë, punime intensive për parkun e fëmijëve në Sauk

TIRANË, 15 nëntor/ATSH/ Fëmijët e njësisë nr.2 në Tiranë do të kenë mundësi të argëtohen në hapësirën dedikuar tyre, për të cilën punimet po...

Foto/ Riparohet këndi i lodrave në zonën e “Don Boskos”

TIRANË, 9 nëntor/ATSH/ Punonjësit e mirëmbajtjes së bashkisë së Tiranës kanë ndërhyrë duke riparuar këndin e lodrave në zonën e "Don Boskos". Specialistët e Agjencisë...

Kënd i ri lojërash për fëmijë në zonën e “Don Bosko-s”,...

Veliaj: “Puna për fëmijët, një nga projektet më afër zemrës sime; ndërtojmë dhe 50 kënde të tjera në mandatin e dytë” TIRANE, 5 korrik /ATSH/...

FOTO/ Kënde lodrash edhe në lagje, rehabilitohet hapësira pranë Kryegjyshatës

TIRANË, 13 qershor/ATSH/ - Të gjithë fëmijët e kryeqytetit do të mund të argëtohen në hapësirat e dedikuara për ta, edhe pranë banesave të...

Një tjetër kënd lojërash i shtohet Tiranës

TIRANË, 7 maj/ATSH/ - Një tjetër hapësirë e degraduar në zemër të Tiranës po shndërrohet në kënd lojërash. Investimi i bashkisë së Tiranës ka mundësuar...

Një parking i ri nëntokësor dhe një kënd i ri lodrash...

TIRANË, 12 mars /ATSH/ - Pas pak ditësh në kryeqytet do të hapet një parking i ri nëntokësor. Kryebashkiaku Erion Veliaj, ka theksuar sot se...

Foto/ Gati një tjetër kënd lojrash për fëmijët kryeqytetas

TIRANË, 24 janar/ATSH/ - Për fëmijët kryeqytetas janë drejt përfundimit punimet për minikëndin e lojërave te rruga ''Vangjush Furxhi'', pas ish-ekspozitës ''Shqipëria Sot''. Agjencia e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA