Ballina Etiketimet Kembimi valutor

Etiketim: Kembimi valutor

Këmbim valutor, leku forcon pozitat ndaj valutave

TIRANË, 15 janar /ATSH/ - Në tregun e këmbimit valutor vendas, të martën monedha vendase leku, forcoi pozitat kundrejt valutave kryesore. Sipas kursit zyrtar të...

Valutat kryesore forcojnë pozitat ndaj lekut

TIRANË, 12 shtator/ATSH/ Në tregun e brendshëm valutor, valutat kryesore euro dhe dollar forcuan pozitat në këmbim me lekun, pas rënies së ndjeshme që...

Këmbimi valutor, euro rritje të lehtë ndaj lekut

TIRANË, 28 gusht/ATSH/ Euro po vijon rimbëkëmbjen graduale duke fituar lehtë pozita ndaj lekut. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, 1 euro është këmbyer...

Këmbimi valutor, euro forcon pozitat ndaj lekut

TIRANË, 24 gusht/ATSH/ Euro ka forcuar sot pozitat ndaj lekut. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, 1 euro është këmbyer sot me 125.65 lekë,...

Këmbimi valutor, valutat kryesore forcojnë pozitat ndaj lekut

TIRANË, 23 gusht/ATSH/ Në tregun e brendshëm valutor, valutat kryesore euro dhe dollar forcuan pozitat në këmbim me lekun, pas rënies së ndjeshme që...

Këmbimi valutor, euro rritje të lehtë ndaj lekut

TIRANË, 22 gusht/ATSH/ Euro ka ndalur sot rënien përkundrejt lekut. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, 1 euro është këmbyer sot me 125.53 lekë, 0.15...

Këmbimi valutor, sezoni turistik forcon lekun

TIRANË, 20 gusht/ATSH/ Në tregun valutor vendas euro dhe dollari vazhdojnë të qëndrojnë të zhvlerësuar kundrejt lekut. Sipas kursit të publikuar nga Banka e Shqipërisë,...

Këmbimi valutor, valutat kryesore forcojnë pozitat ndaj lekut

TIRANË, 13 gusht/ATSH/ Në tregun e brendshëm valutor, valutat kryesore euro dhe dollar forcuan pozitat në këmbim me lekun, pas rënies së ndjeshme që...

Ndërhyrja e Bankës së Shqipërisë frenon mbiçmimin e lekut

TIRANË, 10 gusht/ATSH/ Pas mbiçmimit të shpejtë të regjistruar në muajt prill-maj, ndërhyrja e Bankës së Shqipërisë arriti të qetësojë funksionimin e tregut të...

Këmbimi valutor, dollari forcon pozitat ndaj lekut

TIRANË, 9 gusht/ATSH/ Në tregun e këmbimit valutor, leku ka vijuar edhe sot forcimin e pozitave në këmbim me euron. Euro ka humbur 0.07 lekë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA